Son Gezilen
Son gezilen ürün bulunmamaktadır.
Sepet İşlemleri
Döviz Kurlarımız
1 USD=3,669 TL
1 EUR=4,337 TL
Kredi Kartı Oranları
Kredi Kartı Çekim Oranları
Hata Bildiriminde Bulunun
Adınız, Soyadınız * :
E-mail adresiniz * :
Şifre * :
Kullanıcı Adı * :
Firma Adı :
Şehir :
Tel :
-
 

Bu web sitesine alışveriş için üye olurken, aşağıda yazılanların tümünü okumalı ve ve kabul ettiğinizi beyan etmelisiniz.

Bu web sitesi üzerindeki bilgilerde teknik ve tipografik hatalar olabilir. Bilgiler, önceden haber vermeksizin değiştirilebilir ya da güncellenebilir. OEM BİLGİSAYAR-YETER AKGÜL, Burada tanımlanan ürünler fiyatlarında, önceden uyarıda bulunmaksızın, her zaman için iyileştirmeler ve/veya değişiklikler yapabilir.

OEM BİLGİSAYAR-YETER AKGÜL tarafından sağlanan bilgilerin ve ürün özelliklerinin doğruluğu konusunda OEM BİLGİSAYAR-YETER AKGÜL hiçbir sorumluluk kabul etmez bu bilgiler ürünlerin üreticilerinden alınmaktadır ve bu tür bilgiler ile ilgili her türlü kullanım sorunu veya önerisi alıcı ile üretici firma arasındadır. OEM BİLGİSAYAR-YETER AKGÜL, bildirilen sorunları üretici firmalar ile çözümlenmesi konusunda garanti vermez. Sağlanan bilgilere ve satılan ürünlere, OEM BİLGİSAYAR-YETER AKGÜL herhangi bir lisans, telif hakkı, patent ya da başka bir fikri mülkiyet hakkı vermez.

OEM BİLGİSAYAR-YETER AKGÜL, Web sitemiz aracılığıyla sizden gizli ya da mülkiyetinizdeki bilgileri almak istemez. OEM BİLGİSAYAR-YETER AKGÜL'e yollayacağınız her türlü bilgi ancak T.C. kanunlarına göre size fatura düzenleyebilmemiz içindir. Bu bilgileri de T.C. mahkemeleri istemedikleri sürece hiç bir şekilde açık etmeyeceğiz.
OEM BİLGİSAYAR-YETER AKGÜL'in tarafınıza açıkça belirterek vermediği her türlü hak OEM BİLGİSAYAR-YETER AKGÜL 'a aittir. Sitemize alışveriş için üye olan herkes bu şartnameyi kabul etmiş sayılır.


 
 
E-mail: yeter@oemci.com  Tel: 0 212 2138424
Adres: 
Tüm Hakları Saklıdır. © 2010 OEM BİLGİSAYAR-YETER AKGÜL